Repair Care Dry Flex 1 Komponent A+B Set
adviesprijs
87,00
8,83 voordeel
incl. BTW
Gratis verzending vanaf €50,-
Veilig & achteraf betalen
Verfwebwinkel-nl is Kiyoh gecertificeerd









Productinformatie
Efficiënt hout herstellen met Repair Care Dry Flex 1 Komponent A+B
Ben je die vervelende houtrot meer dan zat? Dan is de Repair Care Dry Flex 1 Komponent A+B Set de beste oplossing in de strijd tegen beschadigd hout! Dankzij de snelle uithardingstijd van slechts één uur en de gemakkelijke verwerking, ben je zo weer klaar om verder te schilderen. Ideaal voor het permanent aanpakken van houtrot in kozijnen, deuren, trappen en meer. Ook inbraakschades en open verbindingen hebben met deze reparatiepasta het nakijken. Deze veelzijdige reparatiepasta laat zich net als hout bewerken, waardoor het moeiteloos meebeweegt. Of je nu binnen of buiten aan de slag gaat, met Repair Care Dry Flex zit je altijd goed!
Het te herstellen oppervlak kan worden voorbehandeld met DRY FIX® UNI, hierna kan de pasta met een reparatiedikte van 5-10 mm worden aangebracht.
Gebruik
Buiten, Binnen
Uitgehard na
1 uur
Toepassing op
Meubels, Trappen, Hout, Deuren en Kozijnen
Minimale werktemperatuur
0 °C
Maximale werktemperatuur
25 °C
Overschilderbaar na
1 h
Modelcode
2023005
EAN
8714748004740
Artikelnummer
360078
Volume
0.3 L
Veiligheidsaanwijzingen
Signaalwoord, Voorzorgsaanduiding, Gevarenaanduiding
Waarschuwingen (H-zinnen)
H302: Schadelijk bij inslikken
H317: Kan een allergische huidreactie veroorzaken
H410: Zeer giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen
H335: Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken
H314: Veroorzaakt ernstige brandwonden en oogletsels
Waarschuwingen (P-zinnen)
P280: Beschermende kledij dragen
P301+P330+P331: NA INSLIKKEN: de mond spoelen -- GEEN braken opwekken
P303+P361+P353: BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen/afdouchen
P391: Gelekte/gemorste stof opruimen
P305+P351+P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen
P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen .
P261: Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden
P260: Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen
P501: Inhoud/verpakking afvoeren naar gecertificeerde verwerker van afvalstromen